Drzwi Otwarte w Technikum Leśnym w Goraju

Dnia 10 kwietnia 2024 r. klasa 8a wraz z p. Iwoną Zdun-Ciesiółka i p. Izabelą Mleczarską wybrała się na Drzwi Otwarte do szkoły im. inż. Jana Kloski w Goraju. Po przyjeździe było powitanie przez pana dyrektora Alberta Tabakę, Zespół Trębaczy Myśliwskich i wabiarzy.

Następnie pogrupowano szkoły oraz klasy i zaczęło się zwiedzanie. Część udała się na konkursy: plastyczny, przyrodniczy i ortograficzny. Uczennice z naszej szkoły również brały udział w konkursach. Było dużo różnych atrakcji, zwiedzanie wystaw, szkoły, internatu w Zamku Hochbergów, Centrum Promocji Lasów Państwowych, poznawanie kierunków kształcenia.

Na sam koniec był poczęstunek na dziedzińcu zamkowym oraz ogłoszenie wyników konkursów. Po kilku godzinach dobrej zabawy uczniowie wraz z opiekunami wrócili do szkoły.

NF