Laureaci Powiatowego Konkursu Recytatorskiego

Dnia 16 kwietnia 2024 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXI Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Krzyżu Wielkopolskim "Bractwo Brzechwy, Tuwima i innych autorów". Motywem przewodnim konkursu była pszczoła - owad, który odgrywa bardzo ważną rolę w naszym ekosystemie. W kategorii szkół podstawowych wzięło udział 33 uczniów z całego powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Naszą szkołę reprezentowali:

- Adam Dziaduch z klasy I a,
- Zuzanna Dykow z klasy II a,
- Franciszek Bielejewski z klasy II b,
- Fryderyk Graczyk z klasy III c,
- Franciszek Benkowski z klasy III c.

Wszyscy uczniowie doskonale się przygotowali, a poziom prezentacji był wysoki. Przesłuchania przyniosły uczestnikom wiele satysfakcji i radości.

Uczeń naszej szkoły Fryderyk Graczyk zajął I MIEJSCE, natomiast Franciszek Bielejewski II MIEJSCE.

Wszystkim uczestnikom i laureatom składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy dalszych sukcesów!